Bezpieczeństwo danych klienta

Ochrona danych klienta

Firma RECOVERY PC dba bezpieczeństwo danych, żeby zawsze pozostały one poufne i bezpieczne. Dzięki procedurom obowiązującym w firmie możesz być pewien, że odzyskane dane są dobrze zabezpieczone.

Bezpieczeństwo danych na wszystkich etapach usługi

Odzyskując dane w naszej firmie masz gwarancję, że są one bezpieczne przez cały okres trwania usługi – również po ich odebraniu. Odzyskane dane przechowujemy w postaci zaszyfrowanej. Po ich odebraniu to Ty decydujesz czy odzyskane dane natychmiast trwale skasujemy z naszych serwerów czy pozostawimy je przez okres 7 dniu, abyś w każdej chwili mógł bezpłatnie ponownie zgrać odzyskane dane.

Dyskrecja

Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu mamy możliwość sprawdzania spójności i poprawności danych bez otwierania plików. Daje Ci to gwarancję dyskrecji powierzonych nam danych. Do każdej sprawy przypisana jest jeden pracownik, personalnie odpowiedzialny za dane co dodatkowo zwiększa ochronę Twoich danych.

Profesjonalizm

Jesteśmy firmą dbającą o swoją markę i wizerunek, dlatego bezpieczeństwo Twoich danych oraz dyskrecja są dla nas najważniejsze. Swoją jakość potwierdzamy certyfikatami. Zaufało nam wiele firm z całej Polski.

Doświadczenie

Dbanie o bezpieczeństwo Twoich danych wypracowaliśmy przez lata praktyki. Zgromadzoną wiedzę na temat bezpieczeństwa danych, a w szczególności danych zgromadzonych na zepsutych dyskach twardych oraz danych skasowanych lub sformatowanych uzyskaliśmy dzięki ciągłym i systematycznym szkoleniom kadry specjalistów.

Top