Kasowanie danych

Świadczymy usługi kasowania danych z nośników przechowujących dane takich producentów jak: Samsung, Patriot, Kingston, Western Digital, Seagate, Toshiba, HGST, Sandisk.

Kasowanie danych z różnego typu urządzeń

laptopy marek takich jak: Apple, Acer, Lenovo, Asus, MSI, Gigabyte, HP, Toshiba, Dell

dyski HDD, dyski SSD, dyski zewnętrzne USB, pendrivy, karty pamięci

komputery stacjonarne, stacje robocze, serwery, NASy

Oddając komuś urządzenie lub sprzedając na przykład dysk twardy lub laptopa powinniśmy wyczyścić znajdujące się na nim dane. Zapewni to bezpieczeństwo dawnemu właścicielowi, jak również nowemu nabywcy, przed nieuprawnionym dostępem do danych i używania „świeżego” nośnika.

Jak działamy

Etap 1 – dostarczenie urządzenia

Nośnik może zostać dostarczony osobiście lub kurierem. Pamiętaj, aby przed dostarczeniem urządzenia wypełnić formularz odzyskiwania danych. Ułatwi to przeprowadzenie ekspertyzy.

Etap 2 – ekspertyza nośnika i Twoja decyzja

Natychmiastowo po zakończeniu ekspertyzy uzyskasz powyższe informacje drogą mailową w postaci raportu. Dopiero wtedy podejmujesz decyzję, czy chcesz odzyskać utracone dane.

Etap 3 – odzyskanie danych

Po zapoznaniu się z wynikami ekspertyzy i wysłaniu do nas wypełnionego formularza zamówienia przystępujemy do odzyskiwania danych. Czas trwania usługi podajemy po diagnostyce. Diagnostyka trwa od 1 do 3 dni roboczych.

Sprawdź cennik naszych usług

I skontaktuj się z nami w celu odzyskania danych lub innych potrzebnych prac serwisowych!

Top