Smartfony i tablety

Obecnie urządzenia mobilne tj. smartfony oraz tablety są najczęściej i najintensywniej używanymi urządzeniami.

Przechowywane są na nich dane firmowe oraz prywatne, a same urządzenia służą nam do wielu czynności – od kontaktu i rozrywki po sprawy urzędowe czy biznesowe. Dlatego też są podatne na uszkodzenia oraz utratę danych znacznie częściej niż inne urządzenia.

 

Utrata danych może być spowodowana m.in

Uszkodzeniami fizycznymi (np. złamaniem, pęknięciem)

Uszkodzeniami logicznymi (np. błędy systemu operacyjnego)

Czynnik ludzki (skasowanie danych)

Odzyskujemy dane, które zostały usunięte lub gdy nie mamy do nich dostępu ponieważ urządzenie zostało uszkodzone fizycznie (upuszczone, zalane cieczą, czy rozjechane przez samochód). Odzyskujemy dane z urządzeń producentów takich jak: Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, LG, Motorola, Google, Sony, Asus, Nokia, Oppo, myPhone, uleFone, etc.

Jeśli utracone zostały dane ze smartfona lub tabletu nie podejmuj samodzielnych prób odzysku. Nie używaj urządzenia. Włącz je w tryb offline i dostarcz do firmy zajmującej się odzyskiwaniem danych.

Jak działamy

Etap 1 – dostarczenie urządzenia

Nośnik może zostać dostarczony osobiście lub kurierem. Pamiętaj, aby przed dostarczeniem urządzenia wypełnić formularz odzyskiwania danych. Ułatwi to przeprowadzenie ekspertyzy.

Etap 2 – ekspertyza nośnika i Twoja decyzja

Natychmiastowo po zakończeniu ekspertyzy uzyskasz powyższe informacje drogą mailową w postaci raportu. Dopiero wtedy podejmujesz decyzję, czy chcesz odzyskać utracone dane.

Etap 3 – odzyskanie danych

Po zapoznaniu się z wynikami ekspertyzy i wysłaniu do nas wypełnionego formularza zamówienia przystępujemy do odzyskiwania danych. Czas trwania usługi podajemy po diagnostyce. Diagnostyka trwa od 1 do 3 dni roboczych.

Sprawdź cennik naszych usług

I skontaktuj się z nami w celu odzyskania danych lub innych potrzebnych prac serwisowych!

Top